Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Osiek - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

43 050 zł692,72 m² 62,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Lokalizacja przy obwodnicy Radomia i blisko lotniska, może być właśnie tą, której szukasz. Zapraszam! lokal Duży, przestronny i dobrze doświetlony lokal już z daleka rzuca się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Osiek + 21 km)

2 765 zł230,40 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, hałcnów Proponuję do wynajęcia zabudowaną wiatę konstrukcji stalowej docieploną płytą warstwową o łącznej powierzchni 230,4m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zator

Zator(Osiek + 14 km)

5 850 zł130 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy obiekt-nowa lokalizacja-nowa infrastruktura Atrakcyjny lokal wykończony, przygotowany do adaptacji pod konkretną działalność klienta. Niewątpliwie dobrze rokujące miejsce na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Wejherowo

Przemysłowa,Wejherowo(Osiek + 22 km)

17 000 zł640 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 440 m²

Magazyn z placem na wynajem! Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 640 m2, zlokalizowana przy ul. Fabrycznej w Wejherowie, w pobliżu ul. Tartacznej oraz Eko-fabryki. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł909,70 m² 9,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia lokal magazynowo-biurowy w Legnicy doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny obiekt w zachodniej części Legnicy, położony w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kąty Wrocławskie(Osiek + 16 km)

10 500 zł500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:93 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa - w parku logistycznym Prologis w Kątach Wrocławskich - dostępne od zaraz, w bardzo dobrej cenie, doskonała lokalizacja, przy A4, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł600 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Hala składowo - magazynowa zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części miasta, przy ul. Krzywoustego (vis-à-vis budynku zus).

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno(Osiek + 17 km)

8 000 zł260 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 260m2. W sklad oferty wchodzą dwa magazyny z automatycznymi bramami wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Radom

Wielogóra,Radom(Osiek + 14 km)

24 000 zł1 260 m² 19,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Oferuje do wynajmu dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o powierzchni ok 800m2 wraz z dwoma blaszanymi pawilonami o powierzchni 360m2 i 100m2. W bryle budynku na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pisarzowice

Pisarzowice(Osiek + 12 km)

102 550 zł4 640 m² 22,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem obiekt o przeznaczeniu produkcyjno - magazynowo - biurowym o łącznej pow. ok. 4.640 mkw., położony na działce o pow. ok. 1 ha ., zlokalizowany w Pisarzowicach (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Osiek

Osiek,dolnośląskie

1 700 zł135 m² 12,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas :) Do wynajęcia hale w miejscowości Osiek koło Lubina. Hale mogą być wykorzystane jako : magazyn, warsztat samochodowy, produkcja,hurtownia lub inna działalność. Powierzchnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Osiek

Osiek,małopolskie

3 500 zł350 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Świetna lokalizacja na zakład produkcyjny lub magazyn. 3 hale, duża wiata, garaż, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Działka przed i za budynkiem do zagospodarowania. Klimatyzacja i wentylacja hal.